Winstory Red Orta İçim

Winstory Red Orta İçim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Winstory Red Orta İçim Tütünü

Birçok Winstory Red Orta İçim tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra Winstory Red Orta İçim tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

Wistory Red tütünü 5 kg ambalaj halinde olup renk olarak kırmızı bir tütün ve iri kıyımdır. İçim olarak orta içimdir. Genelde 2005 tütünü, President tütünü'ne karıştırmak için kullanılır.

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

Winstory Red Orta İçim Fiyatları

Winstory Red Orta İçim ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; Winstory Red Orta İçim fiyatları :1 Kg 50.00 TL

Winstory Red Orta İçim Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

Winstory Red Orta İçim ürününün kargolama bedeli :15.00 TL