Özel Harman Tütünü

Özel Harman Tütünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özel Harman Tütünü Tütünü

Birçok Özel Harman Tütünü tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra Özel Harman Tütünü tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

Özel harman tütünü birkaç çeşit tütünün karışımından meydana gelir. İçim olarak hafif içimli bir tütündür. Kıyımı iridir 5 kglık ambalajdadır.

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Harman Tütünü Fiyatları

Özel Harman Tütünü ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; Özel Harman Tütünü fiyatları :1 Kg 40.00 TL

Özel Harman Tütünü Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

Özel Harman Tütünü ürününün kargolama bedeli :15.00 TL