El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün Hakkında Bilmeniz Gerekenler

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün Tütünü

Birçok El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün tütünü kullanıcısının, çelikhan tütününü, Adıyaman tütünü, tattıktan sonra El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün tütününden, ambalajlı tütünden ya da sigarasının bir tadı, degeri olmadığını beyan etmişlerdir.

El meto tütünü çikolata aromalı iri kıyım bir tütündür. 5 Kg sarı folyo ambalajdadır. Yopun çikolata ambalajındadır. Adıyaman çelikhan tütününe karıştırıldığı gibi sade de tüketilmektedir

Ambalajlı paketlerin çok daha pahalı ve daha çok zararlı olduğu da ispatlanmıştır. Tütün için şu gerçeği söylemek daima doğru bir ibradedir. Tütün Sağlıga Zararlıdır. Adıyaman Çelikhan Tütününün farkı ambalajlı paketlere göre zararlılık değerleri daha düşüktür ve doğaldır.

Her ne kadar sigra, tütün, nargile gibi ürünlerin zararlı olduğu kanıtlanmış olsa da, bunların içinde en zararsızı adıyaman çelikhan tütünüdür.

Tütün fiyatlarımıza buraya tıkalayarak ulaşabilirsiniz.

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün Fiyatları

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün ambalajlı tütün ürünlerinin fiyatları, Yıldız Tütüncülük olarak piyasanın belki 10 TL veya 15 TL yukarısında olabilir. Bunun en büyük nedeni firmamızın kayıt dışı işlem yapmıyoru olması, satış sonrası ürünümüzün arkasında olmamız, ambalajlı ürünlerin ithalatının zaten pahalı olması vs... gibi bir çok nedenler arasında gösterilebilir.

Yıldız Tütüncülük olarak firmamızda; El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün fiyatları :1 Kg 40.00 TL

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün Kargolama Hakkında

Firmamız, talep edilen miktara göre kargo bedelinde indirim yapabilmektedir. Şayet 1 kg için bir talep için kargo bedelinin tarafımızdan ödenmesi talep edilmememlidir.

El Meto Küba Çikolata Aromalı Tütün ürününün kargolama bedeli :15.00 TL